Biuro: (PN-PT) 9:00 – 16:00 / Wsparcie: (PN-PT) 8:00 – 20:00
Kontakt: (+48) 68 356 43 82
Email: net@serwisbis.pl

Praca

Praca na stanowisku instalatora (dwa wakaty – na dzień 16.03.2021r.)

Miejsce pracy: Nowa Sól / Polska
Wynagrodzenie: 3,4 – 6,0 tys. zł brutto (w zależności od umiejętności i doświadczenia)

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie przyłączy telekomunikacyjnych oraz instalacji telekomunikacyjnych: Internet, systemy TV-SAT, systemy monitoringu, systemy kontroli dostępu, sieci bezprzewodowe, kablowe i światłowodowe,
  • opieka nad sprzętem sieciowym i innymi urządzeniami,
  • wsparcie użytkowników końcowych (wizyty serwisowe, telefonicznie)
  • usuwanie awarii sieci i urządzeń telekomunikacyjnych,
  • inne zadania związane z codziennym funkcjonowaniem działu technicznego,

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B,
  • brak przeciwskazań do pracy na wysokości,
  • wykształcenie kierunkowe min. zawodowe (na przykład: informatyk, technik telekomunikacji, elektroinstalator, elektryk,  elektryk w branży telekomunikacyjnej, teleinformatyk lub pokrewne),
  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami,
  • mile widziana praktyka w zawodzie,
  • uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę,
  • szkolenia teoretyczne i praktyczne,
  • pracę na ogół w zespole dwuosobowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres pawel.szumlewicz@serwisbis.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Z.H.U. Audio-Video Sat Serwis Bis Renata Szumlewicz, z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 30 w Nowej Soli, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Z.H.U. Audio-Video Sat Serwis Bis Renata Szumlewicz moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Z.H.U. Audio-Video Sat Serwis Bis Renata Szumlewicz w Nowej Soli przy ul. Grunwaldzkiej 30 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.