Biuro: (PN-PT) 9:00 – 16:00 / Wsparcie: (PN-PT) 8:00 – 20:00
Kontakt: (+48) 68 356 43 82
Email: net@serwisbis.pl

Kim jesteśmy?

Jest rok 1998. W sobotnie letnie południe grupa sąsiadów pod technicznym przewodnictwem współwłaściciela firmy buduje jedną z pierwszych w dzielnicy Pleszówek sieci lokalnych z dostępem do Internetu. W jej skład wchodzą cztery domy, które połączono kablami przekopanymi przez ulicę i podwórka. Sąsiedzka sieć funkcjonuje po dziś dzień.

Kilka lat później w Polsce dostępna stała się technologia bezprzewodowej transmisji danych. Był to przełom, ponieważ umożliwiał dostarczenie dostępu do Internetu z dnia na dzień, bez ponoszenia dużych kosztów finansowych i nakładów pracy. Przekładało się to na możliwość zaoferowania klientom lepszej i – przede wszystkim – tańszej usługi. Z wolna dostęp do Internetu stawał się usługą o charakterze powszechnym, zapewniającym już nie tylko nieograniczony dostęp do wiedzy czy wymiany informacji, ale także rozrywki, świadczenia pracy, załatwiania spraw urzędowych i wielu innych. Równocześnie nasza firma rozwijała sieć poprzez przyłączanie nowych klientów i zwiększanie zasięgu jej działania o pobliskie miejscowości i dzielnice miasta.

Dzisiaj tworzymy rodzinną firmę, świadczącą usługę dostępu do Internetu dla blisko 600 odbiorców na terenie powiatu nowosolskiego. Stale się rozwijamy dokonując nowych przyłączy i modernizacji technologicznych. Stawiamy na uczciwość, otwartość i profesjonalizm. Działamy i łączymy lokalnie, wspieramy nasze przedszkola, szkoły i organizacje o charakterze sportowym, patriotycznym i społecznym.

Jesteśmy przekonani, że dostęp do Internetu to wygodniejsze, lepsze życie.
Internet u nas jest niezawodny, szybki i bez limitu danych. Dostarczamy go profesjonalnie w oparciu o nowoczesny sprzęt.

Nasza wizja:
SerwisBis to lokalny, wiodący dostawca usług bezprzewodowego i światłowodowego dostępu do Internetu na terenie powiatu nowosolskiego. Zaangażowane społecznie przedsiębiorstwo.